055 49 99 95
info@basisschool-zwalm.be

Maak kennis met onze leerlingenraad.

Graag stellen we u de leerlingenraad en de werking ervan voor. De leerlingenraad op BS De Zonnewijzer behartigt de belangen van alle leerlingen. Onze leerlingenraad vertegenwoordigt de mening van de leerlingen op de school. De leerlingenraad is er om mee te denken, praten, overleggen, adviseren over wat er op school en in de klas kan gebeuren. De leerlingenraad baseert zich daarbij op de ideeën, voorstellen, vragen,… van alle leerlingen.

Juf Catharina en juf Sandra leiden alles mee in goede banen. De leerlingenraad brengt op geregelde tijdstippen verslag uit bij de directeur.

De raad wordt jaarlijks herkozen en bestaat uit 3 leerlingen van het derde, vierde, vijfde en zesde leerjaar.

Op BS De Zonnewijzer vinden we dat ieders stem telt en dus besteden we ook veel belang aan de stem van onze kinderen.

BS De Zonnewijzer… Samen maken we school!

translate